Zdravotnické info. centrum 841 155 155

Naše filozofie a proč právě my?

Jsme tu pro vás

Společnost EMESY vznikla spojením dvou fyzických subjektů Bc. Jakub Šimek, DiS - iPrvníPomoc a Bc. Josef Sochor, DiS - IFA EDU. 

Našim cílem je spojit síly a nabízet Ty nejkvalitnější kurzy první pomoci. Naší silou je naše praxe. Oba pracujeme více jak deset let na zdravotnické záchranné službě a neustále se setkáváme s neznalostí první pomoci. Kdo jiný by Vás teda mě naučit jak správně postupovat do příjezdu záchranné služby. Věděli jste že zákonem nařízený dojezd ZZS je do dvaceti minut? Samozřejmě že to stíháme i rychleji, ale není lepší si být jistý a připravený než Vám dojede pomoc?

Školení je sestaveno tak, aby bylo zábavné, ale především naučné. Vše si vyzkoušíte v praxi a v reálných situací a na profesionálních modelech. 

Každé školení je zakončené certifikátem o proškolení, které využijete např. ve Vašem zaměstnaní, věděli jste že: 

Podle § 102 odst. 6 zákoníku práce je zaměstnavatel povinen nejen přijmout opatření pro případ mimořádné události, ale také potřebný počet zaměstnanců, kteří organizují poskytnutí první pomoci. Ve vyhlášce č. 79/2013 Sb. je uvedeno, že k poradenským činnostem lékaře pracovnělékařských služeb patří činnosti spočívající v provádění školení zaměstnanců určených zaměstnavatelem v první pomoci a zpracování návrhu vybavení pracoviště prostředky pro poskytování první pomoci pro zaměstnavatele. To však neznamená, že by zaměstnavatel nemohl školení 1. pomoci zajistit například u organizace, která pořádá kurzy 1. pomoci. Zde je ale účelná spolupráce poskytovatele pracovnělékařských služeb s externím školitelem, aby školení bylo zaměřeno nejen na poskytování základní první pomoci, ale i na první pomoc související s výskytem konkrétních rizikových faktorů na pracovištích.


Nechte se školit pouze od profesionálů.

Naše společnost působí na trhu již od roku 2014 a máme za sebou řadu úspěšných projektů a více jak tisíc proškolených lidí.

. Mezi naše největší klienty patří: